Minimal Proje’nin ilk günü

Minimal Proje’nin ilk günü oldukça yoğun geçti. Her türlü kanaldan katılım için başvurular aldım. Bu kadar ilgi görmesi beni sevindirdi açıkcası. Umarım toplantı katılımları ve fotoğraf çekimleri de böyle heyecanlı olur. Henüz kategori katılımcıları kesinleşmemiş olsa da yoğun talep dolayısıyla katılımları durdurmak zorunda kaldım. Katılımcı sayıları kesinleştiğinde istediğim sayıya ulaşmamış olursa tekrar açacağım.

Bu arada toplantı tarihlerini belirleyip katılımcılara gönderdim. Umarım katılanlar için ve tabii benim için de ufuk açıcı yeni bir serüven olur.

İlk 24 saatin istatistiklerine kısaca bir göz atarsak minimalproje.com site ziyaretçisi sayısı 600 ‘ün üzerinde. Onlarca telefon konuşması ve yine 100’ den fazla email yazışması ve tabii bir sürü mesaj… Birlikte toplantı yapmayı planladığım katılımcı sayısı şu an için 40’ın üzerinde. Fakat projeye katılacakların sayısının daha az olacağını düşünüyorum.

İlk toplantı yarın, bu yüzden dün akşamdan beri yoğun bir şekilde çalışıyorum, şimdilik ilk günün özeti bu kadar. Ben yarın için hazırlanmaya devam edeyim. Toplantı sonrasında tekrar görüşmek üzere.

Tarih: 4 Mart 2017

Back to Top